iletişim ( 0216 ) 573 4040

GÜVENLİK RİSKE GELMEZ

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına, üst düzey organizasyonlara destek sağlayan Denge Elektronik, X-RAY Cihazları, Kapı Tipi Metal Dedektörler, El Dedektörleri, Güvenlik Bariyerleri, İnsan Tarama, Tır Tarama, Araç Altı ve Plaka Tanıma, Tren Tarama… Sistemleri ile hizmet vermektedir.

  • X-RAY CİHAZLARI: Dünyanın çeşitli yerlerindeki deniz limanları, sınır geçişleri, önemli ve kritik konumdaki tesislerdeki zorlu uygulamalar ile güvenirliliği ispatlanmış olan Bagaj Kontrol, Kargo ve Araç Kontrol X-Ray Cihazları, uyuşturucu kaçakçılığında, saklanmış kaçak malların tespitinde, bagaj kontrolleri, çanta kontrolleri vb. gibi kritik durumlarda tercih edilmektedir.

 

  • METAL DEDEKTÖRLER:  Metal detektörler gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli türde tehditleri (metal patlayıcı, plastik veya seramik), tespit etmektedir. Denge Elektronik çözüm ortaklarına güvenilir, kullanımı kolay, ekonomik, kaliteli ve yeni teknolojiye uyumlu metal detektörler sunmaktadır.

 

  • TIR TARAMA TEKNOLOJİLERİ:  Avrupa ve Amerika tarama standartlarındaki üst düzey teknolojiye sahip Tır Tarama Teknolojilerimiz yoğun şekilde paketlenmiş olan kargonun yüksek enerjili ışın kalitesiyle kontrolünü sağlar.